Power Supply 28V 5.4A 150W Power Supply GCS150PS28
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
Power SupplyPower Supply 28V 5.4A 150W Power Supply GCS150PS28 Output Power : 101 - 200WOutput Current : 5.4AModel Number : GCS150PS28